GNK Dinamo osvojio je naslov prvaka 67. Kvarnerske rivijere

0
1199
Kvarnerska Riviera medal ceremony

Završnica 67. Izdanja Kvarnerske rivijere dobila je svoje pobjednike. Naslov prvaka pripao je GNK Dinamo, na drugom mjestu je NK Rijeka, treći je talijanski Udinese, a četvrta reprezentacija Albanije U17.

Danas je Rijeka ugostila 67. završnicu Kvarnerske rivijere. U utakmici za treće mjesto susreli su se reprezentacija Albanije U17 te talijanski Udinese. U regularnom dijelu utakmice stanje na semaforu se nije mijenjalo. Jedanaesterci su presudili te je Udinese s rezultatom 5:4 osvojio brončanu medalju.

Finale Kvarnerske rivijere bilo je rezervirano NK Rijeka te GNK Dinamo koji su u 90 minuta odlučili pobjednika 67. Izdanja jednog od najstarijeg nogometnih turnira u Hrvatskoj. U posljednjoj minuti utakmice GNK Dinamo postigao je pogodak iz jedanaesterca i tako osvojio titulu prvaka turnira.

Čestitke svim ekipama na njihovim uspjesima tijekom turnira i vidimo se iduće godine!